Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 10:15   #1374
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czy ktos z was uzywa Buff?
http://www.youtube.com/watch?v=iQAKQ0y87d0
Kusi mnie...
Vril, to jest świetne! Chyba wyposażę mojego męża w coś takiego na misję w Afganistanie, podejrzewam, że fantastycznie będzie chronić usta i nos przed pyłem i kurzem. Sobie też sprawię, w końcu może ujarzmię moje włosy (mam długie do pasa, ale nie cierpię ich związywać, dlatego ciągle eksperymentuję z rozmaitymi opaskami).

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
kamilawu, tylko oby mamcia pretensji nie miała,że sie nie tak wystroi, czy przygotuje. Ale fajny bardzo pomysł!
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ale super Tylko koniecznie wkręćcie coś mamie wcześniej, żeby poszła do fryzjera / ubrała coś w czym będzie się na takiej imprezie dobrze czuła. Bo inaczej się wkurzy, ja byłabym wściekła mimo niespodzianki. A taty / męża tylko pogratulować
Atoja, Viollet, już o tym pomyślałam, trzeba będzie po prostu sprzedać jej jakąś bajeczkę Ja też wściekałabym się, gdyby ktoś zaskoczyłby mnie, nawet z najlepszymi intencjami, nie zważając na mój mało "reprezentacyjny" stan Muszę tylko mojego tatę jakoś zainspirować, bo on tych kobiecych aspektów w ogóle nie łapie, na pewno o tym nie pomyślał Nawet pierścionek, który zamierza mamie z tej okazji podarować, musiałam kupić sama, bo on "się nie zna". Szczerze mówiąc, jest to wszystko trochę uciążliwe, bo moi rodzice mieszkają we Wrocławiu, a ja w Przemyślu i te odległości wiele spraw organizacyjnych naprawdę komplikują...
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora