Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-16, 11:29   #1377
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Winly, udanej imprezki baw się dobrze, nalezy Ci się!

Wklejam obiecane zdjęcie sukienki Boho. Wybaczcie głupie miny i jakość. Widzę, że kratka mnie poszerza

Gratis kicia siostry TŻa
jaki cudowny kociak przesłodki ja też chcę takiego

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Winly to taki miodowy blond czy źle widzę? W każdym razie podoba mi się! Dobrze zrobiłaś z tym przyciemnieniem a co do grzywki - już sto razy miałam Ci mówić, że bardzo mi się podobasz na swoim głównym foto na nk! I uważam, że grzywkę bezdyskusyjnie mieć powinnaś!
taaa, miodowy jakby. czuje się o niebo lepiej. W całkiem jasnych czułam się jak głupia blodynka jakkolwiek głupio to brzmi, na prawdę się tak czułam momentami jak jakaś głupia cizia poza tym włosy odpocząć mają teraz, bo ostatnio je rozjaśniałam (niestety od zeszłego roku zaczeły mi ciemnieć więc pomagałam sobie chemią-a raczej szkodziłam). co do grzywki- pewnie znowu za jakiś czas ciachnę zawsze sama sobie obcinam. ale teraz mam mocne postanowienie zapuścić ją tak,żebym mogła ją związać (łatwiej mi wtedy na desce, bo jak jestem cała mokra to ta grzywka strasznie się układa bo mi się kręci )
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Lemirka, jak to jak? Tak, żeby nie przyćmić głównej bohaterki
A propos imprez, powiem wam, co mi się szykuje we wrześniu. Mój tato w tajemnicy przed mamą od kilku miesięcy przygotowuje 30. rocznicę ich ślubu. Wynajął pensjonat w Kudowie, zaprosił gości weselnych sprzed 30 lat (no i nowszych członków rodziny i przyjaciół) i w wielkim sekrecie wszystko organizuje. Mama jest niczego nieświadoma, dowie się na miejscu
wow super niespodzianka

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Winly, jakie letnie spojrzenie, ujęcie takie sobie, ale widać blond piękność. Zazdroszczę dziewczynom, co w różu w takiej ilości fajnie wygladają. ja to tak jakbym hektar łąki skopała lub po ostrej jeździe taki burak się robię.. Ach kiedy to było, że człowiek wychodził z domu nie wiedząc gdzie....fajne czasy
ja nigdy nie mam dobrych ujęć, jak chce zrobic fotkę sobie. Chyba mam za krótkie ręce no i aparat mam beznadziejny, zawsze jakość do musze sobie chyba kupić coś takiego lustro do robienia zdjęć na NK

ja mam dośc ciemną cerę, lubię jak widać mocniejszy róż bo mi w tym dobrze new shoes kocham i używam namiętnie, rano wieczorem w dzień i w ogóle non stop i wszędzie wcale nie wyglada za czerwono, a naturalnie stworzony dla mnie

no to teraz parę słow ode mnie dzień dobry właśnie wstałam, wróciłam po 5. Mam średniego kaca. Wypad udany, zaliczyłam tournee po wszystkich imprezach we Władku-każda z nich beznadziajna więc bawić się jakoś super nie bawiłam, ale spotkałam masę znajomych z którymi się dawno nie widzialam spotkałam też kumpelę, która jest w tej chwili tak samo sama jak ja (w sensie ze nie ma z kim pogadać) i postanowiłyśmy sobie, że będziemy się wspierać wzajemnie umówiłam sie z nią na pogaduchy w tygodniu. Poza tym usłyszałam sporo miłych komplementów od Panów, co niesamowicie poprawiło mi humor i bardzo dobrze mi zrobiło, pomoglo mojemu podkruszonemu ego

edit: musze wejśc na EDM, jestem ciakwa co tam za cyrki odwalili ja tu chce jutro KITa zamawiać
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-16 o 11:32
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora