Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - co ze mną się kurcze dzieje? Czyli libido leży i kwiczy :|
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-26, 15:57   #19
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: co ze mną się kurcze dzieje? Czyli libido leży i kwiczy :|

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
aktaga, ja wlasnie koncze moje 9 opakowanie cyprestu, libido sięgneło dna przez te miesiące a mam PCOS i mialam nadmiar testosteronu. ginka zmieniła mi na yaz, zobaczymy czy cos to zmieni.
od osmiu miesiecy systematycznie poprawiala mi sie cera a pogarszał nastrój (płaczliwosc - o wszystko)
nie zganiam do konca na tabsy bo to byl ciezki rok, troche mi rzeczy pospadało na głowe, poza tym doszedł straszny marazm i ogolne zniechecenie.
teraz zaczęło sie lepiej dziac w moim zyciu, zyje intensywniej i coś w libido też drgnęło, wiec moze pozostale aspekty Twoje zycia maja wplyw na zycie erotyczne.
i nie czekaj na cud z tabletkami, bo moze nie nadejsc tylko zastanów sie nad wizytą u specjalisty.
też zauważyłam płaczliwość. już przy pierwszym opakowaniu... oczywiście nie zwalam tylko na tabletki, bo dopiero zaczelam je brac, poza tym generalnie miałam burzliwy rok... uwierz, ze staram sie robic co moge. romatyczne wieczory, jakies urozmaicenia, rozmowy, próby... ale przez ostatnie miesiące do seksu byłam zdatna jedynie po alkoholu (to brzmi żałośnie )... to faktycznie musi leżeć gdzieś w mojej psychice. tylko gdzie?! nie wstydzę się, nie krępuję, mój partner jest cudowny (pomysłowy, pociągający, troskliwy). nie mam oporów przed zbliżeniem. tylko zwyczajnie mi się nie chce. wolę pójść spać, obejrzeć film, pracować, rozmawiać. nie chce mi się ani z TŻ, ani z nikim innym (w sensie nie fantazjuję o innych mężczyznach). dosłownie - seks mógłby nie istnieć czytam to co wam piszę i dochodzę do wniosku, że chyba faktycznie się na jakieś leczenie kwalifikuję
dzięki za rady, dziewczyny
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując