Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-17, 22:25   #1821
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A'propos właśnie kliknęłam zestaw do samodzielnej produkcji mydełek na ZSK Chcę na święta do prezentów dołożyć, ale ciekawe czy coś z tego wyjdzie
Fakt że ciężko się przestawić na nową pielęgnację, ja to robiłam bardzo stopniowo
...ja chyba też będę to robić stopniowo. W miarę potrzeb. W tej chwili musze zreanimowac skórę pod oczami i zlikwdować paskudztwa wyłażące w ramach reakcji na różne rzeczy ;//

Co do mydełek - kiedyś brałam udział w robieniu własnych mydełek, ale powstawały one m.in. z innych mydeł (można do tego wykorzystać resztki mydel tradycyjnych albo takie typu Biały Wielbłąd). Do tego mozna dodawać oleków albo takich rzeczy jak kawa (mydło peelingujące o zapachu kawy), czy zioła i "zatapiać w nich" różne rzeczy czy robić kolorowe "efekty specjalne".
Ale na pewno inna historia niż naturalna pielęgnacja, bo co do składów tamtych mydeł, wiem tylko, że Biały Wielbłąd nie zawiera sodium tallowate (czyli łoju zwierzęcego).
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora