Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-01, 23:46   #2568
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część VI

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Wróciłam! liczę, że teraz produkcja postów wzrośnie bo nie było czego poczytać po kilku godzinach nieobecności.

Byłyśmy z Frenką w Lulua Perfumeria bardzo przyjemna, panie pracujące tam uczynne i sympatyczne (btw sprzedałyśmy im sekret, skąd wiemy o Lulua... podobno jutro będą obczajać wizaż hehe... pozdrawiamy! ), ale to wszystko pikuś... bo niektóre zapachy Naprawdę nieporównywalne z żadnymi innymi, całkiem inne. Np. Lutens - Un Bois Vanille - no niesamowita wanilia (czarna podobno), nie dusząca, a mocna, bardzo ciekawa. Albo Ginestet - Botrytis - zapach miodu, wanilii i piernika Jestem zachwycona. Nawąchałyśmy się tyle, że głowa mała. Drogą selekcji kupiłam 5 próbek + 2 dostałam gratis (Frenka poszalała ciut bardziej ). Później poszłyśmy na pyszne zapiekane kanapki, niebo w gębie

no...
ale w sumie to już zgłodniałam, idę na dziadkowe gołąbki póki jeszcze są zaraz do was wracam.

Zazdroszcze wycieczki do Lutensa mam ogromna slabosc wiele z jego propozycji nosilam z uwielbieniem,teraz w planach czekaja flaszki Arabie,Ambre Sultan i Clair de Musc choc musze przyznac,ze np.Un Bois Vanille mialam w decancie i zaspokoila moje pragnienie.
W kazdym razie naprawde warto poznac i nie chodzi o to czy niszowe czy nie,bo caly urok polega na poszukiwaniu nut i kompozycji,ktore nas uwioda.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora