Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocja w Sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-22, 18:56   #644
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Asiu jeszcze jedno pytanko do Ciebie pisałaś na poprzedniej stronie, że zastanawiasz się nad zakupem serum Clinique Turnaround powiedz mi proszę coś o nim Czy jest skuteczne, czy troszkę wygładza i zamyka pory?
ja nie Asia ale używam Turnarounda. Ja z kolei po nim nie oczekiwałam wyrównania kolorytu, raczej odświeżenia cery. muszę przyznać że jakoś tak nie do końca się do tego nadaje (może używanie całej serii byłoby lepsze, peelingująca maseczka nowa jest genialna). Natomiast Turnaround świetnie wygładza cerę, mam wrażenie że domyka pory (ale ja nie mam jakichś dużych) jest genialną bazą pod podkład a stosowany na noc trochę łagodzi podrażnienia... To to co ja po nim zauważyłam ale nie stosuję go regularnie, raczej jak mi się przypomni, więc może i ma inne działanie przy regularnym stosowaniu. Trochę przypominami idealista bliźniaczej marki

Cytat:
Napisane przez stylo Pokaż wiadomość
ja wam moge jeszcze polecic john'a frieda'a i szampony i odzywki.sa rózne rodzaje,do blondów,dla brunetek,dla włosów kręconych badź prostych,suchych itp...itd... włosy po nich są lsniące,miękkie i fajnie sie układają.mielismy nawet ostatnio próbki szampon+odzywka i w ciągu tygodnia sporo pań wracało żeby kupic kompletny już produkt

Cytat:
Napisane przez Anjouka Pokaż wiadomość
Ja mam szampon Friedy Nawilzajacy (bo mam (mialam) wlosy normalne, miejscami przesuszone), espresso do ciemnych wlosow i w ogole mi nie pasuje;/ strasznie obciaza wlosy. Mam po nim oklapniete, przetluszczone wlosy. Mi nie pasuje wcale. A kupilam pod wplywem KWC dobrych opinii. I jak zwykle nie pasuje mi cos , co wiekszosci pasuje :P
Frieda niestety robi z moimi włosami masakrę... kupiłam szampon i maskę do włosow blond... brrrr... tyle kasy a efekt marny - włosów nie idzie rozczesać po samym szamponie, plączą się, są matowe i suche... maska jest nienajgorsza ale ostatnio kupiłam Waxa i jest o niebo lepszy i o około 25zł tańszy... Także i nie dla mnie J.F.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora