Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farouk chi ionic hair color - farbowanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-29, 22:50   #210
taOLA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Cool Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez angela2906 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o proporcje farba i woda 1:1 czyli np 4A 30g +niebieski addictive 6g+36g wody 6% jak masz w domu wage to koniecznie rob to z waga radziła bym uzyc wody 3% ale jesli masz 6% to ok moga poprostu wyjsc troche jasniejsze aha i jesli masz siwe wlosy radziła bym na 36g farby dac 26g wody jesli niedostaniesz addictivu to trudno nic sie niestanie bo to ma za zadanie tylko dodac glembi kolorowi zeby wydawał sie intensywniejszy. napisz jak ci wyszły wloski bo jestem ciekawa czy te czarne konce to chwyca dobrze
hej angela zrobilam całość tym 4A. niestety nie udało mi sie zdobyc additiva wiec zrobilam tylko farbe z oxydantem 6%. odrosty wyszły ok o dosc popielatym odcieniu jednak mają taką dziwną jakby zieloną czy żołtą poświate. cała reszta aż po końcówki jakby złapała troche tego popielu ale jenak czerwień z pozostałych farb przebija nadal. w sumie kolor mógłby jednak być jeszcze ciemniejszy, taki bardzo ciemny brąz. gdyby farouk miał w palecie popieli 3A to juz by było super.a tak musze sobie radzic inaczej.moze do następnego farbowania uda mi się juz zdobyć tenn niebeiski additive oraz użyję oxydantu 3% zamiast 6% tak jak pisałaś zeby ten kolor wyszedł ciemniejszy. a moze masz jeszcze jakiś pomysł jak je przyciemnić?

Edytowane przez taOLA
Czas edycji: 2009-12-29 o 22:48
taOLA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując