Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MINERALNA WISHLISTA: czyli szukam, chcę wypróbować, chętnie przygarnę :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-03, 17:26   #6
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: MINERALNA WISHLISTA: czyli szukam, chcę wypróbować, chętnie przygarnę :)

Viollet87


Generalnie rzecz biorąc czuję się mineralnie spełniona ale jest kilka rzeczy, które w razie sposobności chętnie przygarnę (mineralnych i nie tylko ).


Minerały:

róże EDM: Theme Park, Snuggle (tu każda ilość!), Pumpkin Pie + inne w tonacjach brzoskwini i jasnego brązu - naturalnie nie tylko EDM wchodzi w grę
linery MAD / CS (fiolety, zielenie, turkusy, srebro, złoto, czerń, brąz)
wosk do brwi dla brunetki
podkłady Lumiere (Neutrale i Warmy: Light, Medium, Light Medium i im podobne w formułach Luminesse, Cashmere)
nawilżające korektory mineralne (np. EDM, "suche" proszki odpadają) oraz korektory w płynie (beżowe, nie najjaśniejsze ale i nie bardzo ciemne )


Pielęgnacja itp.

mydła EGM (zwłaszcza Rhassoul&Moroccan)
ZitZap

mixing medium


i jeszcze...


Perfumy :

słodkie, owocowe, kwiatowe, cytrusowe, jadalne (pierniki, miód, cukierki, czekolada itp.), kobiece... tylko kropelkę, gdyby ktoś miał chęć zapoznać mnie z danym zapachem...

obecnie najchętniej przygarnę odlewki / próbki: AA Mandarine-Basilic, DKNY Candy Apples - fioletowe i czerwone jabłuszko



Natomiast raczej nie pragnę... :

cieni i mik bordowych, czerwonych, czarnych, żółtych, pomrańczowych, niebieskich; cieni EDM
róży do policzków w kolorach dzikiego różu / z najmniejszą nawet kapką czerwieni
"suchych" korektorów mineralnych
dry-flo (mam w nadmiarze)
olejków myjących, olejów, składników naturalnej pielęgnacji
perfum megaświeżych, ozonowych, wodnych, pudrowych, kadzidlanych, mocno przyprawowych, pachnących jakimkolwiek miejscem ...
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2010-06-14 o 18:07
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując