Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Okularnik mniej atrakcyjny?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-04, 20:51   #1673
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

no bo dzisiaj mamy taki wybor metod walki z wada wzroku( jesli mozna to tak nazwac) , ze w zasadzie przestaje to byc problemem chyba. moja babcia miala kiedy widzialysmy sie ostatni raz 17 D i tez z tym zyla jedyne co to wybierala okulary duuze z zabudowanymi bokami i tyle.
a jeszcze miala jaskre czy jakos tak ...

moj brat ma 6x silniejsza wade na lewe oko niz na prawe i to dzieki niemu zainteresowalam sie w ogole tematem okularow i przestalam udawac , ze idealnie widze
ostatnio wybieralismy razem dla niego oprawki w paris optique - wybral 2 pary - jedne metalowe , srebrne levisa i za moja rada bardziej szalone benettona idealnie przezroczyste
jeszcze go przepraszali , ze nie moze miec szkiel mimo tej roznicy a on nawet nie chcial slyszec o kontaktach. nosi okulary od 7 roku zycia i zawsze mowi , ze pokazuja jego klase , moze go namowie to sie ujawni na forum

za to moja mama moze sie obijac o meble a okularow i tak nie wlozy

wiec reasumujac ten dluuugi i niezgrabny wywod mysle , ze to co dla jednych jest problemem dla innych czyms normalnym i tak jak w kazdej dziedzinie zycia tak i w optyce jest podobnie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując