Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-23, 16:15   #1334
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VIII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
No trzeba się wczytac w regulamin dokładniej, ale nie wydaje mi się, by to było zabronione. Przecież są wspólne ciuchowe, perfumowe, kosmetyczne, ba nawet ebajowe czy truskawkowe i funkcjonują. Dlaczego zatem na mineralnym nie może być taki plotkowy offtopowy zakupowy? Jeżeli będzie zapotrzebowanie i ładnie będzie funkcjonować to dlaczego by nie?Nie będziemy przynudzać innych znudzonych kulkami, szczotkami do włosów itd... Cel jest jeden - tańsze zakupy we wspólnym gronie - czyli jak na innych
Tylko że na wszystkich podforach zakupowych jest określona lista organizatorów, każdy ma swój kolor.. jest to jakoś normowane, nie każdy może organizować. A tu... no chyba że dogadamy się z vril, że wszystkie ewentualne problemy bierzemy na siebie, nie szukając pomocy u Modów.


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja sie troche najezdzilam, kiedys sluzbowo. Z nietypowych Islandia, Laponia, z dalszych Madagaskar, Namibia. Na Bali jest pieknie, ale tylko w Afryce sa takie wschodzy slonca, ze pamieta sie na cale zycie. A w tle slychac lwy, prawdziwe, na wolnosci..

praca jak marzenie pod tym względem!


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Eh, nic się nie ukryje
Bardzo ładnie wyglądasz, super av


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja na pewno bez podkładu lepiej nie wyglądam... może Ty masz taką piękną buzię, że nie potrzebujesz podkładu - wystarczy róż... najlepiej zrób zdjęcia "Z" i "BEZ" to ocenimy
O to to, dawaj zdjęcia porównawcze jutro



aaaaale pojadłam gołąbków na kolację czekają naleśniki z nutellą
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora