Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-18, 12:36   #1947
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
W takim razie inaczej po prostu obsługujemy te transakcje -- ja klikam przycisk na stronie z zamówieniem, bo na ogół płacę od razu. Nie wpisuję nic ręcznie, tylko przekierowuje mnie na Paypala, gdzie wszystkie szczegóły zamówienia są już podane, w dolarach, a Paypal proponuje dwie metody przeliczenia (kurs Paypala i obciążenie konta w PLN i obciążenie w oryginalnej walucie, a przewalutowanie robi mój bank).

Nie płaciłam Tru nigdy "ręcznie", wpisując ile płacę i komu. W takim razie jest szansa, że tak jest korzystniej? Bo na ewentualnych różnicach traci Truskawka.

Tyle że: te ceny, które podane są na stronie Tru w PLN, są z kolei przeliczone wg ich kursu (i zaokrąglone, zauważyłyście na pewno, że wszystkie kończą się albo na ,00, albo na ,50). Trzeba by się więc przy Twojej metodzie, Mariola, przyjrzeć temu ich kursowi...
Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Oooo Mariolu - to w takim razie muszę się wybrac do Ciebie na jakiś kurs płatności Bo ja tam nic nie wpisuję - klikam zapłać i już.

Robię tak jak Sala
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17273795]Rozumiem. Ja place od razu na Truskawce, wiec szczegoly transakcji mam juz podane.
Nie robilam tak jak Ty, bo wydawalo mi sie, ze jak zrobie to recznie przez pay pala to wplate wolniej zaksieguja bo nie bedzie numeru zamowienia.[/QUOTE]

No to już jesteśmy w domu Jak klikacie w okienko płatności to już po "ptakach" Żeby płacić dokładnie tyle co klikamy w PLN to trzeba to robić ręcznie Szybka i prosta metoda - księgowanie tak samo szybkie jak to z bezpośredniego przekierowania SS w ciągu kilku godzin
Klikam - wyślij pieniądze
podaję adres paypal truskawy
podaję kwotę i wybieram walutę PLN
zaznaczam - towar
przechodzimy do następnej strony
jak mamy kilka kart podpiętych to wybieramy właściwą
jest jeszcze okienko, na jakąś treść, żeby wpisać, więc ja tak jeszcze wpisuję numer zamówienia, żeby nie pomylili za co jest zapłata i wysyłam.

Tą metodą nigdy nie zapąłciłam ani grosza więcej Autorem tej metody jest nasza Ranka
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora