Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zwątpienie minerałowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-27, 22:04   #299
Pampelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Smile Dot.: Zwątpienie minerałowe

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
YG z egm warto sprobowac, z lauraessa tez szczegonie minimalist, wieczorem Ci moge z kolorami pomoc bo bede miala roszke czasu, ja uwazam ze joppa fom=rmula morning dew moglabybyc ok dla Ciebie
Dzięki Pastereczko za podpowiedzi. Chętnie skorzystam z Twoich typów kolorystycznych ( z EDM pasuje mi najbardziej Multi-Tasking Neutral, nie idealny ale udaje sie tym kolorkiem tuszowac różne niespodzianki). Szkoda mi tego Edm bo formuła o-glo daje u mnie taki efekt rozświetlenia, takiej aksamitnej cery- eh tylko to ściąganie po paru godzinach ( i jakoś cera chyba troche gorsza więcej niespodzianek pomimo leczenia od wewnątrz tego "trądziku" ( "niedoskonałości typowe po 30 roku życia). Z Lauressa ma przyleciec do mnie Elemental bo wyczytałam że do suchej cery, najwyżej zamówię jeszcze Minimalist z EGM to musze się dopiero zarejestrowac ( ale jaki kolor to kompletnie nie mam pojęcia), a z Joppy myślalam o Simple Radiance ? ( Morning Dew podobno ma brązujący efekt ?- a ja blada raczej i nigdy brązerów nie używam).
Pampelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując