Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-02, 17:46   #272
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

A więc jak już zafarbuję włoski to także zaopatrzę się w odżywki.
Nie martwcie się łysolki:P Niedługo będziecie miały o jednego takiego więcej
Evelyn23 wiem, że już o Redicalu pisałaś. Pozwolę sobie jednak zapytać jak to dokładnie wygląda albo jakbyś mogła to wyślij link z tym produktem. Kupiłabym go. Bardzo chcę mieć z powrotem długie włoski. Są cienkie, ale i tak chcę aby były długie. Ostatnio podcięłam troszeczkę, ale chyba jednak za dużo. Skończę z tym podcinaniem włosów, będę tylko ścinała grzywkę. Aha i jeszcze dokąd już masz włoski evelyn23?
trivial kupiłam sobie Nivea baby- szampon, ale niestety nie ma poprawy co do tych drobinek w głowie. Łupież to to nie jest bo by raczej swędziało, a poza tym użyłam Nizoralu 8 dni pod rząd i nie było zmian. Ten Nivea używam od tygodnia, więc zobaczę co będzie po zużyciu całej buteleczki. Ale raczej gdyby coś miało się dziać (poprawa) to chyba już bym to zauważyła. Mówiłam mamie o tym problemie i zaproponowała wizytę u dermatologa. Ja jednak nie chcę iść, bo ludzie tam chodzą z prawdziwymi problemami, a nie takimi głupotkami. Chciałabym jednak coś na to zaradzić, bo może i nie jest to widoczne dla innych, ale dla mnie jest niekomfortowe.
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora