Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarnowłose;)
Wątek: Czarnowłose;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-07, 17:03   #2466
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Czarnowłose;)

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
Wlasnie tez sie bardzo nad tym zastanawiam.. Jestem naturalną blondynką o jasno niebieskich oczach i bladej skórze. Teraz mam na glowie sredni popielaty blond.. ale kurcze chciałabym mieć czarne Ale strasznie boje się przefarbować. Mam bardzo blada, zimna, troche rózowawa cere.. bezproblemową, gladką Czernią chciałabym ją potkreslic swą bladolicość i piękne (tak wiem, skromnosc ) duze niebiekie oczy Wygladac tak jak jakaś królewna śnieżka Ale boje sie, zeby nie wygladać choro.. np. taka Dita wyglada slicznie, ale czy to nie magia makijazu i photoshopa? Sama nie wiem, farby leża juz od miesiąca w szafce.. ale kurcze, czerni sie przecież latwo nie pozbede Co myslicie? Farbowac, czy nie?
Wkljam zdjecia takich "snieżek"
sama mam śniadą cerę, ale uważam, że taka kombinacja a la królewna śnieżka, czyli blada cera, niebieskie oczy i czarne włosy wygląda fantastycznie! farbuj śmiało, możesz sobie pozwolić nawet na mocną granatową czerń. tylko uzyj szamponu- nie zniszczy włosów i łatwiej go usunąć kiedy się znudzi- ja niedawno dekoloryzowałam czarne włosy i wróciłam do naturalnego koloru w pół godziny
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując