Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 20:05   #8
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
cosmelan to nie tylko usuwanie plamek i przebarwień, to także swoista kuracja odmładzajaca dla skóry, własnie poprzez jej złuszczanie. Najgorzej jest przyzwyczaić nasza skórę do zawartych w cosmelanie kwasów. To na nie skóra reaguje tak drastycznie. Sugeruję ci, żebyś omijała miejsca gdzie robią ci się strupki, cosmelan nakładała bardzo cienko- wręcz ze "szkocką" oszczędnością . Skóra powoli przyzwyczai się do cosmelanu, a efekty będa naprawdę godne pozazroszczenia. W pierwszym i drugim tygodniu powinnas nakładać 3 razy dziennie, zmywac woda i unikac, jak tylko to możliwe,używania wszelkich łagodzących kremów, gdyż one ograniczają działanie cosmelanu, a nie o to przeciez chodzi. Zmywasz wodą i nakładasz cieniutką warstwę. Pózniej przejdziesz na 2 razy dziennie....pózniej na raz na noc. Już dokadnie nie pamiętam kiedy. Robiłam zabieg w pażdzierniku 2008r. Cosmelan stosuję do tej pory i go wiernie. Mam piękną i odmłodzoną twarz.
wytrwaj, bo warto

a Ty tego hydra vital k nie uzywalas? a jesli tak to kiedy?w jaki sposob/ ja robie tak ze smaruje sie cosm2 trzymam ze 3-4h potem zmywam woda, smaruje hydro K na ok 1 h zmywam, i znowu cosm2 potem znowu faktor K. Jestem na etapie smarowania 3 x dziennie, a cosm2 nakladalam taka warste nie koniecznie b cienka. Czyli wystarczy tak przejechac i juz? czy to trzeba dokladnie wklepywa?wsamrowywac?
__________________


Edytowane przez my_sensual_style
Czas edycji: 2010-03-31 o 20:06
my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując