Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rossmann
Wątek: Rossmann
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-06, 16:10   #2849
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
lemko - osobiscie do twarzy uzywalam tego pierwszego żelu "panthenol", a reszte poleciłam na podstawie obiecujacych składow . U mnie sprawdził sie swietnie przy i po kwasach, nawilżał i łagodził. Mam mieszana cere skłonną do niespodzianek, czasami robiła mi się odwodniona.
Nie wiem czy byłby dostatecznie nawilzajacy przy cerze suchej - chociaz duza zwartosc aloesu i zywokost sugeruje, że tak . Tak czy siak myśle, ze warto mieć taki kosmetyk pod ręką chociazby do łagodzenia podrażnień podepilacyjnych
Szczegolnie polecam żele osobom z cerą bardzo podatną na zapchanie, ktore nie moga sobie za nic dobrac odpowiedniego kremu.
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Ja mam cerę mieszaną i dość podatną na zapychanie, ale też wrażliwą np. Physiogel mnie uczulił i podrażnił. Chciałabym sobie wreszcie kupić coś skutecznego. Co do tych kremów podręcznych, to muszę przyznać, że mam już całą szafkę takich niezbędników, za każdym razem jak krem nie pasuje do twarzy, to przeznaczam go do ciała. Mi z opisu podoba się ostatni.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując