Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-19, 19:59   #391
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

chciałam Was trochę pokusić w kwestii tuszu do rzęs (szczególnie Kicię)
testowałam nowego Diora i zakochałam się
w zeszłym tygodniu jak odebrałam swoją próbkę zakupioną na all, dostałam kupon na darmowy tester 4ml tego tuszu. dziś odebrałam i jestem bardzo szczęśliwa
ma świetną konsystencję (kremową), czarną czerń i zostawia super efekt, a przez cały dzień zero okruszków (w przeciwieństwie do nowej HR)

jak dla mnie Dior jest jednak nr1; Black Out i teraz ten. kto wie, czy ten nowy nie jest nawet lepszy


a tak w ogóle to mam zgryz-ktoś wyrzucił psa w mojej okolicy, przyplątał się do nas. tylko że już mamy sporego psa (seterkę) i teraz nie wiem co robić.
ten nowy jest kundelkiem, nawet roku jeszcze nie ma. chodzi za mną ciągle, jakoś mnie szczególnie polubił. i patrzy tak tymi oczkami...
z drugiej strony dość zajęć mam przy tym jednym psie
ale co ja mam z nim zrobić? nie mam serca oddać go do schroniska

w tym roku tak sobie planowaliśmy jakiegoś potomka, a póki co tylko psów przybywa. przepraszam, że tak nudzę, ale muszę się z kimś podzielić rozterkami, bo wszyscy dookoła mówią, że nie powinnam go zatrzymać, ale to nie jest rzecz przecież
pilina jest offline Zgłoś do moderatora