Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-20, 07:38   #407
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a nie odrastaja Ci ciemniejsze?

BOOOZE przypomnialo mi sie jak ostatnio szlam sobie z moim tata ulica i szla pani, taka calkiem szczupla, miala moze z 35-40 lat i... czarnego wasa jak Hitler serio mnie tak zamurowalo ze szok, a jak tylko nas minela to patrze na tate, a on identyczna mina. masakrejszyn

wszystkie tu z dobrymi sercami

Dziewczeta taka sprawa otoz jak wiecie [bo Wam tu o tym smece od daaawna ] Ilioch kupuje mieszkanie i tak sobie pomyslalam, ze moznaby trzasnac truskawkowa parapetowe co Wy na to? tzn nawet nie chce slyszec, ze te z Poznania nie przyjda ale myslalam moze o takim wiekszym zlocie nawet, polazilybysmy sobie po Poznaniu, pogadaly o kosmetykach, poobgadywaly Zenka a potem mozna sie u mnie kimnac
jakby co to co do terminu to sie demokratycznie wybierze [jedyne co mi nie pasuje to 11-12.06, bo sie przyjaciolka hajta ]
moja ciotka ma takie wasiory! i wyobraz sobie nigdy nie uwazala, ze to cos nie tak i trzeba je usunac pozniej zaczela golic, ale to jak sie jej chce
u mnie tez w sumie wasika nie widac, ale ja wiem, ze go mam i mnie on doprowadza do szalu!

czyli, ze co? zapraszasz nas??
heh jakbym powiedziala, ze jade do Poznania do kolezanki to by mi chyba rodzice padli ale byloby fajnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora