Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 20:34   #2682
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a przy okazji masz misję - jak Ci będą mejkapa robić to musisz obaczyć na czym pracują wizażystki w TVN i zrobisz to dla koleżanki której marzy sie etacik w takiej telewizji
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe mam nadzieje, ze mnie jakos ladnie wymaluje chociaz bylam pewna, jak widzialam niektore makijaze, ze nie pracuje taka wizazystka przy gosciach wszystkich....
ale dobrze, ze sa te powtorki itd bo jak sie zatne to bede mogla to powtorzyc albo to wytna
Nie wiem jakie wizażystki ma TVN ale pamietam jak oglądałam na Polsacie "Jak oni śpiewają" tylko po to aby podziwiać makijaże gwiazd a czasami były takie że szczęka mi opadała
Dim w razie czego pogonisz wizażystkę i sama sobie mejkapa walniesz


Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
A za mną to się nikt nie stęsknił, no. Za to ja za Wami -- owszem......
Sala trzymaj się kochana
Jezu ja w życiu nie miałam żadnej operacji i nie wyobrażam sobie tego
Wystarczy że przejeżdżam koło szpitala a już mi słabo
Nie wiem co zrobię jak już będę musiała tam iść, chyba się psychotropów nałykam albo przed wejściem dam sobie narkozę z zastrzeżeniem że mają mnie wybudzić dopiero na wyjściu, brrr


Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość

co do botoksu... chcialam kiedys ostrzyknac sobie pewna czesc ciala... mianowicie pachy z powodu nadpotliwosci (nie wynikajacej z zadnej choroby), ale jakos boje sie troche :/ oczywiscie dermatolog polecala, prawie zadnych minusow, ale ja i tak nie mam odwagi.
Belcanto a próbowałas Etiaxilu?
Nadmierna potliwośc to zmora mojego nastoletniego życia (a w latach 90-tych nie było jeszcze takich wynalazków kosmetycznych ) wiec jak pojawił się Etiaxil to wychwalałam go pod niebiosa. W końcu mogłam pójśc do sklepu i kupić ciuch jaki mi się naprawdę podoba a nie taki na ktorym nie będzie widać plam


Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
James, moja babcia jest już blisko 87 urodzin i praktycznie nie ma zmarszczek - lekkie linie przy oczach + bruzdy nosowo-wargowe, które i tak wynikają bardziej z utraty jędrności
pielęgnacja - krem Ziaja nagietkowy
żeby spotęgować niesprawiedliwość tego świata -> nie ma też celulitu
Moja babcia ma gdzieś koło 80-tki a śmiga na rowerze że hej
Czasami mi wstyd że ona ma tyle energii a ja leżę wypompowana albo że byle przeziębienie mnie rozkłada na łopatki a ona po kilkunastu operacjach śmiga jak nastolatka


Dziewczyny dla wszystkich chorych duży buziak i dużo dużo zdrowia i siły
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora