Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-12, 18:52   #19
cygaretka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy farbowane na czarno a potem rozjaśniane!

Hej,
moje naturalne włosy mają kolor jasnobrązowy, taki mysi. Od bardzo dawna farbowałam się na ciemny brąz lub czarny. Dwa tygodnie temu postanowiłam zaszaleć, a ponieważ od zawsze marzyłam o blondzie, podjęłam decyzję o rozjaśnieniu. Moja fryzjerka rozjaśniała mi pasemkami. Po pierwszej wizycie miałam 50/50 pasemek z kolorze złoty blond i tych farbowanych wcześniej, czyli brąz (lekko sprany). Po 5 dniach poszłam do niej ponownie, tym razem zrobiła mi pasemka na pozostałych ciemnych włosach, wyłapała ich tyle, ile się dało. Wyszłam od fryzjera jako 90% blondynka, bo gdzieniegdzie mam jeszcze brązowe pasemka. Na następny dzień położyłam na włosach GENIALNĄ farbę L'oreala Preference kolor D2g Berlin Jasny złocisty opalizujący blond, kolor przepiękny, wyszedł identyczny, jak na próbniku, teraz mam piękne włosy w kolorze słomkowo-złotego blondu. W słońcu wygląda bosko, bardzo naturalnie i nie tandetnie. Pokochałam tą farbę, mimo wysokiej ceny pozostanę jej na zawse wierna.
Jeśli rozjaśnianie ciemnych włosów to tylko pasemkami.
cygaretka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując