Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - masażer do stóp
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-05, 12:08   #6
Casada
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Casada
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków Warszawa
Wiadomości: 3
GG do Casada Send a message via Skype™ to Casada
Thumbs up Dot.: Masażer do stóp - ma/miał ktoś???

hmmm masaż stóp jest nie doceniany przez nas a szkoda ... refleksologia to już dziedzina bardzo powszechna i uznana w wielu krajach na wschodzie i zachodzie ...
jednak na nasze szczęście tworzy się więcej salonów tego typu masażu i wzrasta oferta masażerów stóp (jednych profesjonalnych innych wspomagających). Casada Polska to głowny oferent tego typu masażerów, które są znane w zachodniej Europie jak u nas np: mercedes (nawet porównywalna myśl co do jakości).

ja też wolę masaże stóp w salonie, jednak upierałam się z tą myślą dopuki nie spróbowałam sama Infraped'a i refrexoped'a ! Owszem pracuję w firmie i każdy może to przypisać kryptoreklamie, ale tak nie jest ! Poleciłam te dwa produkty moim koleżankom i wiadomo nie dałabym je oszukać. Same miały stwierdzić czy działanie wyrobów wpływa na ich samopoczucie. Test wypadł wyśmienicie i każda z nich przy każdym spotkaniu chwali się jakie mają doznania i refleksje odnośnie masażu stóp. Cieszy mnie że mogłam zadowolić znajome, jednak myślę że również uda mi się przekonać jeszcze inne osoby.

Naprawdę warto spróbować masaży stóp gdzie chcesz ! W salonie, gabinecie czy też za pomocą chłopaka czy męża ! Wzrasta poziom hormonów "szczęścia" i lepiej pracuje każda komórka czy organ w ciele ! Co do masażerów to już indywidualna sprawa każdej z nas - jedne stać na wydatek inne jednak nie. Masować stopy to polecam wszystkim !
Casada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując