Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-23, 12:57   #1052
betinaaa23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 110
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. II

chetnie oddam moich kilka kilosow jakby byla taka opcja to nie ma sprawyheheh kiedys ja tak mowilam zeby mi odaali swoich troszke a teraz jednak mi nie pasuje:P caaaala szafa ubran a ja w nic juz nie wchodze:P jeszcze niedawno xs nosilam bluzki to kupowalam na wiek 9-10 lat a teraz oddalam corcetak malo jak kiedys to bym nie chciala wazyc ale chociaz 55zeby wejsc w stare spodnienarazie wygladam smiesznie bo mam grube udka i wieeeelki tylek:P
co do lakierow to ja niewiem jakie tam w pl macie ale z czystym sumienniem moge polecic sally hansen czy jakos niewiem jak sie pisze a nie chce mi sie siegnac ale marka bardzo znana wiec powinnyscie skumac:P zwykle jak sie maluje 3warstwy to lakier odchodzi platami:/ a ja raz pomalowalam 2warstwy sally po czym po 2dniach sie gdzies spieszylam i dalam kolejne dwie innego kolorku i trzymalo mi sie tydzien wiec polecam a kupilam na allegro dosc tanio bo za 6,99 chybamusze sprwdzic dokladnie
betinaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora