Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-10, 19:32   #179
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Kosmetyki mineralne Bare Escentuals/ Bare Minerals

to i ja sie dolacze do grona uzytkowniczek mineralkow z BM Pamietajac buzie mojej kolezanki pomalowana tymi mineralkami i korzystajac z promocji w Sephorze nie moglam sobie odmowic zakupu
I tak posiadam dwa podklady: Medium i Medium Tan oraz Veila.
Ogolne wrazenia- zdecydowanie na plus Podklady dobrze sie rozprowadzaja zarowno na sucho jak i na mokro, po zmieszaniu, na mojej sredniej (w strone jasnej) cerze ladnie sie dopasowuja do naturalnego odcienia skory. Krycie okreslilabym jako srednie,ale moze nie opanowalam jeszcze najlepszego dla mnie sposobu aplikowania tych mineralkow....

Po okolo 2-3 tygodniach codziennego uzytkowania mam wrazenie,ze wrecz poprawily stan mojej skory. Niestety mam cere problematyczna, sklonna do zaczerwienien i przesuszania,a jednoczesnie z tendencja do zapychania porow.
Po kilku pierwszych aplikacjach mineralkow z BM odczuwalam delikatne szczypanie/mrowienie buzi, ktore jednak szybko minelo,a teraz skora po zmyciu makijazu mniej sie blyszczy i jest zdecydowanie delikatniejsza i gladsza...

Teraz jeszcze poszukuje mineralnego brazera i trwalego, rowniez mineralnego rozu (juz niekoniecznie z BM) i mysle,ze z takim zestawem szybko sie nie rozstane...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując