Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 08:52   #1160
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Qubis

obudzono mnie dzis o tak nieludzkiej porze to doberek mowie
kawucha i jakos sie obudze

co do narzekania - mialam w planie nie narzekac ale ...ta Neostrata doprowwadza mnie do szalu
Witam Mile Panie
Ja tez z kawusia, ciezko mi sie dobudzic, takie cisnienie chyba...chmury na leb leca, ani promyczka

Narzekaj Lapi, narzekaj, my Plamki mamy do tego prawo , bo facjata to wazna rzecz i komfort facjaty tym bardziej
Nie moge Ci pomoc Lapi , bo nie uzywalam...Ale przyznaje ze jak Was czytam to mi sie juz odechciewa probowac czegos nowego...
A chcialabym, nie powiem...
Mam dosc kombinowania z dermamelanem....Kiedy nalozyc, ile trzymac, a jaka bedzie pogoda, bo skora nie moze byc za cienka

I tu pytanie do Sylvi...Skoro jednak tu przed tym slubem zagladasz , to napisz mi prosze skad dokladnie wiesz ze derm jest silniejszy niz cosm?
Ja uzywalam cosm, potem przerzucilam sie na derm, i nie widzialam roznicy....Dopoki derm nie wlozylam do lodowki!
A we FR nie sprzedaja cosm tylko derm i przedstwiciel mowi ze to dokladnie to samo, a ja ulotki z cosm z PL wyrzucilam i nie mam jak porownac...

Ech...

Pakuje wlasnie walizki, jade do Wrocka na wakacje...Gdyby nie pogoda ktora zapowiadaja, bylabym bardziej szczesliwa...
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując