Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja psychika a seks.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-08, 21:43   #10
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Moja psychika a seks.

Cytat:
Napisane przez k e j t Pokaż wiadomość
Pamietaj, ze bycie z kims to nie tylko seks. Skoro jestes ze swoim "Idealnym" i czujesz ze mu na Tobie zalezy, to uwierz w to doslownie - na Tobie, a nie na seksie z Toba. Nie mozesz ciagle dreczyc sie wyrzutami sumienia z powodu odmowy, bo nawet jak mu odmowisz to przeciez Cie nie zostawi Poza tym nie masz sie czym przejmowac, skoro Twoj partner Cie rozumie i daje tylko buziaka i mowi ok, kiedy ty mowisz nie.
I powiedz mu o swoich przezyciach z przeszlosci. Koniecznie.
ale udane życie sexualne to powiedzmy 40% sukcesu w związku (jesli nie wiecej- ja bym mówiła nawet o 50%)
przecież powiedziała- doczytaj

super, że odczuwasz przyjemność z sexu- może spróbuj gdy nie masz ochoty na sex po prostu powiedzieć o tym partnerowi i np. zaproponuj mu, ze spróbujesz się sama rozbudzić troszkę- myślę, ze samo patrzenie na to może go doprowadzić do tego że zechce się zaspokoić sam ręką tylko patrząc na ciebie- to tez może być bardzo miłe i ciekawe doświadczenie, poza tym- ty nabędziesz pewności siebie w sferze sexu, jednocześnie - odmówisz mu stosunku (aspekt psychologiczny- podjęta decyzja przez ciebie, nie zmuszasz się do niczego)...no i aspekt fizyczny- może ci się to spodobać i ewentualnie zakończyć stosunkiem (ale nie musi- ty decydujesz)

co do sexuologa lub psychologa z nfz-u -> warto się zapisać i nawet poczekać ten miesiac na wizytę, po pierwszej będzie już z górki- będziesz mieć ustalony terminarz...a wielu fajnych i wybitnych psychologów zaczynało własnie od pracy w szpitalach, poradniach zanim otworzyło własne praktyki- warto spróbować
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując