Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocja w Sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 08:31   #2888
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
mam w swojej sepho dwie panie, z ktorymi sie uwielbiam. wiedza ze nie wyludzam probek tylko faktycznie jak bedzie ok to przyjde i wezmę. weszlam, pogadalysmy co tam u mnie, jak się revlon sprawdza, i powiedzialam ze spodziewalam sie po aquasource czegos lepszego i slyszalam ze idealist to cudo, powiedziala zebym sobie przetestowala i dala 3 probki, mowiac ze sama uzywa i jest zachwycona, potem jakos przeszlysmy do kremow i razem z metroseksualnym gogusiem mi doradzili ten zestawik, potem przy placeniu zapytala czy chce sprobowac perfecjonista, choc odradza bo jednak to lifting bardziej, wiec wrzucila kolejne trzy idealisty, plus jeszcze jakies trzy kremiki superowe ponoc. mowila ze sama to stosowala a u niej tradzik to byl koszmar, ropa na twarzy itp, i clinique pomoglo, a idealist pieknie wyrownuje.


dam sobie chwilke czasu na idealista, jak bedzie dobry to kupię zestaw- idealist, perfect chyba- maly brazowy pod oczy i hydrationist czy jakos tak krem. za 240 zl, czyli tyle ile sam idealista!
Byłam ostatnio w seph i tez polecono mi idealista, faktycznie pięknie pachniewypróbuj to co dostałaś i napisz nam jak sie sprawdza, ja przy okazji zakupow tez poprosze o probkę
Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Dziewczynki wtrące parę słów od siebie w sprawie Idealista. Mam cerę mieszaną (zimą w kier. suchej, latem w kier. tłustej + rozszrzone pory). Podczas zakupów z rok temu dostałam próbkę Pierwsze wrażenie to było wielkie woow, co za aksamitność i wyrównanie Po skończeniu próbki postanowiłam zakupić całgo idealista, kupiłam go w zestawie z kremem pod oczy AR i minaiturowym kremem Day Wear. I wtedy doszłam do wniosku, ze to serum to zwykła baza silikonowa. Na dodatek rolowała się. Jakoś przy tej małej próbce nic mi sie nie rolowało. Pory już taknie ukrywało. Na dodatek krem pod oczy AR wysuszał mi skórę pod oczami. A krem Day WEAR to zwykły krem nawilżający, pełno takich jak ten po 20 zł w Rossmanie.
Tak więc Budyniek - zanim kupisz przeczytaj opinie na KWC
Mój dermatolog ktory jest cudotwórca powiedział,ze nie watro wywalac kasy na te kremy wysokopólowe bo najlepszym nawilazaczem jest krem bambinona poczatku troche sie zdziwiłam, no ale zastosowalam sie do jego zaleceń- świetnie nawilza, łagodzi podraznienia i kosztuje 6zł:O wydaje mi sie ze Idealist z ktorym mialam stycznosc tylko przez chwilke w sklepie wygrywa dzięki zapachowi i konsystencji, ale tak jak mowie w wieku 20-24 mozna sprobowac jeszcze bambino, zamiast ładowac 240 w krem


Dziewczyny jakie wymogi trzeba spełnic zeby pracowac w Seph, trzeba miec skonczona jakas kosmetologie?
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora