Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - EF kursy językowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-26, 22:18   #1
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230

EF kursy językowe


Witam wszystkich, i od razu rozszyfrowuję ef= education first. natrafiłam na to biuro szukając kursów językowych takich na poważnie, nie żadnych obozów itd. zamówiłam katalog i wszystko wydaje się naprawdę świetne, profesjonalna obsługa itd. Chciałam znaleźć w internecie jakieś informacje na forach od polaków, czy byli, jak to wszystko wygląda itd, ale znalazlam niewiele (trochę na gronie), dlatego pytam was drogie Wizażanki - czy którakolwiek z Was ma jakieś doświadczenia z kursami językowymi proponowanymi przez ef? Chodzi mi głównie o UK, ewentualnie USA.

Sama na bardzo poważnie rozważam 3-5 tygodni kursu w te wakacje (do 31 marca jakaś tam promocja że za zamówione 4 tyg. 5 gratis więc 4 odpadają, żal nie skorzystać ) z tym że będę miała dopiero 17 lat i moja mama niesamowicie stresuje się tym że SAMA dlatego szukam kogoś kto byłby zainteresowany, chociaż podróż byłaby wspólna więc mniej stresu. Nie jestem konkretnie zdecydowana nie kierunek, więc może ktoś był i doradzi (oby język angielski) i chodzi mi o naukę, poczucie kultury więc niekoniecznie balowanie itd. Czy takie kursy rzeczywiście dużo dają? Czy warto iśc na kurs intensywny czy to samo daje klasyczny bo i tak więcej daje samo przebywanie w kraju?

I jeszcze- może ktoś był z innym biurem które poleca? Proszę o opinie, błagam wręcz i ewentualnie na kogoś zainteresowanego Jak to wszystko wygląda? Jaki miałyście poziom językowy kiedy tam jechałyście, jak szło dogadywanie się z rodziną (bo głównie to rozważam) (sama jestem teraz na poziomie upper intermediate, mniej więcej w połowie pewnie i nie mam wybitnego stresu jeśli chodzi o rozmowę, a jednak)
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

Edytowane przez numb05
Czas edycji: 2010-12-26 o 22:53
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując