Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-30, 12:51   #295
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny patrzcie na zdjęcia.

blond bunny pamietasz jak wklejałaś swoje włosy i tak była różnica między grzywką a resztą, nie było tego specjalnie widać ale jednak.
I ja mam tak na zdjęciach, na żywo w lustrze tego aż tak nie widać, no ale patrz.
Niebieską kreską zaznaczyłam mój odrost, mały ale widać, ma inny poblask niż reszta-jest bardziej popielaty
Dalej zieloną kreską odznaczyłam to co fryzjerka mi robiła-baza-widać że ma całkiem inny kolor niż reszta włosow, jest ciemniejsza i bardziej złota
Trochę krzywo zaznaczyłam, ale widać.
Teraz jak kolor sie dopłukał i mam mały odrost to widać
Wkurza mnie to.

Princeska zgubił telefon?
Masakra, ale gdzie, na dworze?
Agatko ale to zupełnie normalne, kolor nigdy nie będzie idealnie równomierny w różnych częściach wlosa, podczas wypłukiwania... A dzieje sie tak dlatego że raz to nie rozjaśniacz- wlos nie jest pusty w środku i różnie przyjmuje barwnik- dzięki temu kolor moze być wielotonowy, dwa że wlosy są w różnym stopniu zniszczone w róznych cześciach glowy, trzy że dany włos różnie przymuje farbę zaleznie od swojej kondycji a to zalezy od pojedynczej cebulki
Ja np. najzdrowsze wlosy mam na grzywce i dlatego też inaczej ten kolor wygląda na grzywce a inaczej na podniszczonej reszcie- mnie to nie przeszkadza
No i jeszcze to że jak sie co rusz zmienia farby to sie barwniki nakładają i tez tak być może.
Niemniej nie jest to przecież jakieś straszne i potwornie widoczne, tak juz jest i trzeba sie przemóc i zdecydować na jedna farbę- jak wlosy sie nasycą jednym bawrnikiem to będzie coraz lepiej.
Ja mam np. tak że mi sie kolor podoba do 2 tyg. od farby, potem jest coraz gorszy jakby ciemniał, ma inny połysk, nie ma niebieskich pasm ktore mi sie podobają... Kolor staje sie taki płytszy jakby i najchętniej co 2 tyg. bym go malaksowała Ale wiem że to też siedzi w mojej glowie i nie można dac sie zwariowac.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oj to lanie dostanie widzę.
Biedny ten twój chłop.
jak mu się należy to czemu mialby nie dostac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora