Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca w kancelarii notarialnej
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 07:41   #24
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Praca w kancelarii notarialnej

Cytat:
Napisane przez wiwinka Pokaż wiadomość
pisząc tu stwierdzam nudne fakty , które nastąpiły nic poza tym. Akurat w tych rzeczach , które potrafię nie potrzebują do pracy a wręcz zwalniaja o czym sie przekonałam na własnej skórze .
Kocham prace przy zwierzętach, posiadam doswiadczenie biurowe, pracowałam na ochronie meczy sprzątac tez umiem jak każda baba.Towar wykładać tez.Tylko jest jeden problem. tam nie potrzebują.A jak już to ludzi z grupą inwalidzka albo emerytów. Wysysłam namiesiąc 20-30 cv jesli sa ogłoszenia do pracy gdzie tylko moge dojechac ale w du...je każdy ma.
Zapraszam do zamiany ze mna może wtedy inne byłoby twoje myślenie, bo tak z fajnej posadki to ja tez mogłabym tak pisać.
Co do wrażenia, niestety zawsze bardziej pokraczne niż prawdziwe i stad wszystkiego taki efekt. Za cholerę tez nie rozumiem dlaczego mam robić rzeczy ktorych nie umiem, nie potrafie i z tego tylko są zwady ,konflikty i nerwy. chętnie bym pracowała tam gdzie moje zdolnosci moge pokazac i z uciecha robic nawet nadgodziny ,bo juz tak było.Ale nie potrzebuja.
Chętnie zobacze jakis pozytyw i wtedy bardzo chętnie o tym napiszę.
Na produkcji zwalniali tych niedołegów, bo nie umieli. Ja pozatym że wszystko mi na ziemie leciało, to nie potrafiłam tak szybko obliczyc ilosci paczek wiec cholerka wie czy wkładałam do paczki po 5 czy po 6...Ich strata. Moim zdaniem mogli dac jedna osobe wiecj do maszyny wtedy dziewczyny nie harowały by jak woły, bo nawet nie ma kiedy do kibla iśc. Dziękuję nie chce mieć czerwonej plamy na du...wieciekiedy i odpowiadac za zle pakowane paczki. Tam jest bardzo czesto nabór, jeszcze nie słyszałam zeby ktos tam długo pracował bo wielu wysiada.
Polska to głupi kraj , nie ma związków zawodowych albo jest pare marnych każdy pracuje dla siebie, nikt za nikim nie stanie w obronie, a i prawo do bani.Jak sie ktos z tym nie zgadza to niestety ja go przekonywac nie bede. Zauważyłam że jednak tylko tym co nie brak tak kasy i trafia na prace w ktorej w miarę im wychodzi to nie narzekają.
Widzisz zapytałam co portafisz robić a tu atak.

To że jest ciężko to wszyscy wiemy, jest większy popyt na pracę niż podaż, ale narzekać można ale działać też trzeba. Praca sama nas nie znajdzie. Też byłam bez pracy, ale w tym czasie chodziłam na wszelkie szkolenia oraz staże które znalazłam, co spowodowało że w koncu pracę znalazłam.

Tego i Tobie życzę.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując