Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-12, 08:42   #1295
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no ja właśnie wczoraj nim myłam i tak wyczyścił mi wloski ze szok! ale jak nalozylam kallosa wloski miekkie i sypkie a kupiłam tą oliwkę z babydream fur mama i też ją nakładałam! wszystko sie złożyło w jedna całość, oliwka szamponik nowy i suszarka i efekt super

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------





---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------



aha! ja to kupuje to co mi sie podoba i dobrze w tym wyglądam ale kurtki są na mnie zawsze trochę krótkie! mam rozmiar XS ale chcialabym żeby była tak z 5cm dłuższa... bo reszta rozmiarów za dużaaaa
taaa, on to do żywego myje, ale potem efekt jest genialny, wiec warto przecierpiec poczatkowego mopa po odzywkach jest lepiej niz po szmaponie zwykłym i odzywkach
wrzuc zdjecia włosków, pochwal się, dawno nic nie dawałas

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny już Wam daje foteczki

Najlepszy efekt i najbardziej rzeczywiste zdjęcie to 4
Na 4 zdjeciu efekt mi się podoba, ale reszta juz nie bardzo, ale to moze tylko na zdjeciach tak wyszło. Fryzurka w ogole nie przypomina tej ze zdjecia, co dawałas, tył powinien byc krótszy a przody dłuższe, ale grzyweczka jest ładna. Mam podobna i bardzo ją lubie- mozna zaczesac na przod, na bok itp, tylko potem wyjsc z niej trudno, a podobałas mi się chyba bardziej bez grzywki. masz duze oczy i one troszke znikają przy grzywce, ale wiem, ze na zdjeciach czasem wychodiz inaczej niz jest jest w rzeczywistosci.
Nie jestem zwolenniczka balejazy własnie przez ten odrost, ja bym czyms wyrownała włosy jakas farbka rozjasniającą, tak zeby zostały delikatne pasemka a nie taki kontrast-jasne ciemne. Szary spłucze sie syzbko, tak jak pisała agatka, wiec pewnie dol wyrowna sie kolorystycznie do góry. Jednak uwazam, ze jak robiłąs włoski sama, to było leiej. Duzo płaciłas za usługę?

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
asiabb1983
bardzo ładnie mi się bardzo podoba.
Ewcia no i super.

Dziewczyny obiecałam wam foty.Dopiero teraz mam na popołudnie i mogłam zrobić parę w dzień,szkoda tylko ze ponury dzień i kolor troszkę rudawy wyszedł .Ogólnie na żywo jest jaśniejszy na tym odroście.
Acha no i zwróćcie uwagę na kondycje.Wiadomo ze to nie ideał ale widać jak się powoli poprawiają od maski jajecznej i oczywiście cudownej anti age.Dobra wrzucam foty i lecę do pracy potem dołączę do was jak już będę w pracy.
Acha a odrost dopiero 2 tyg.a do farbowania jeszcze dwa tyg muszę wytrwać.Ciekawe jak.
jaka poprawa w kondycji pięknie
a kolorek bardzo dobry, taki kremowobezowy
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ewciu
To Ty powinnas sie dobrze czuc. Tyle ze odrost przy balejazu jak by nie patrzec widac zanim jeszcze nie wyjdziesz z salonu do domu i bedzie sie poglebial. To, to nie jest odrost widoczny?
zgadzam się, wazne to cieszyc sie swoimi odmianami, jak mowi moja mama: włosy to włosy, raz ponosisz takie, raz inne, ale ładnemu we wszytskim ładnie.

----
dziewczyny, strasznie narzekaja na forum na nasz watek, ze mamy tu kolko adoracyjne i nic dowiedziec się nie mozna, tymczasem po pierwsze jest to watek offtopowy a nie stricte informacyjny, a po drugie dziewcyznom czesto nie chce sie suzkac i zadaja pytania na tematy wałkowane wielokrotnie.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

zreszta proponowałam juz odzielny informacyjny pzrejrzysty watek, ale nie spotkało sie to z zainteresowaniem
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2011-01-12 o 08:42
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora