Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 19:41   #3110
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
8.43 to jasny miedziano złocisty blond, niestety na moich włosach refleks 3 daje efekt spranej szarości, kolor na palecie jest przepiękny dlatego też skusiłam się na farbowanie tym kolorem, niestety 3 jest tu bardzo dominujące, nie ma mowy o żywym rudym kolorku.
7.44 to intensywny miedziany blond (o ton jaśniejszy niż 8.44) kolor nie wpada w wiśnie tylko jest tak bardzo miedziany że na początku może się wydawać czerwonawy, ale w rzeczywistości nie ma nic z czerwienią do czynienia. Tak to taki bardziej rudy rdzawy, ale musisz wiedzieć że zależności od koloru wyjściowego (naturalnego lub tego co masz obecnie na włosach) kolor może byc odrobinę inny. Wiem że podoba ci się zdjęcie Minge, wydaje mi się że kolor podobny, ale jak wyjdzie na twoich włosach to się dopiero okaże, myślę że będziesz zadowolona. Przed farbowanie zrobisz test na kosmyku i przekonasz się czy chcesz ten kolor czy nie, myślę że to bardzo dobra metoda i trzeba niestety pobawić się w coś takiego - żeby potem płaczu nie było.
Matko!! dlaczego nie zrobiłam testu przed Świętami z 7.4 który wyszedł na moich włosach koszmarnie ciemno.
7.4 jest 100% inny niż 7.44
Yyyyyy... ale jak to 7.44 jest o ton JAŚNIEJSZY NIŻ 8,44? Przecież poziom 7 to blond, a 8 jasny blond? To pomyłka I hope...? Bo przyszło mi dzisiaj 7,44 i chcę jutro farbować, a tu taki dysonans poznawczy
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora