Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-17, 21:00   #3117
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

moni@

Wygląda na to że włosy w dobrym stanie? Czym regenerujesz?

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
kathy właśnie dlatego doznałam dysonansu takiego, że w numeracji farb się całkiem dobrze orientuję i paletę Majirel też znam niezgorzej, ale wiesz jak to jest w ostatnich chwilach przed farbowaniem: drżę o efekt i stanowię podatny grunt na zaszczepienie wszelkich wahań
Mam nadzieję, że w środę pokażę Wam jak wyszło. Mam już chyba wszystko: szampon Rzepę Joanny, szampon post color, chłopa do farbowania i ocet do płukanki Albo wyjdzie dobrze, albo trafi mnie szlag.

A w ogóle, to uradka się na mnie wypiął i od wczoraj mi nie przysłali maila aktywującego, a to chyba jest generowane automatycznie...?
Pamiętaj żeby chłopina był w dobrym humorze, i niech nie wciera tak jak mójtylko ładnie maluje na cienkich pasmach
Właśnie przed chwilą byłam na stronce ,,radzia,,chciałam zobaczyć koszty transportu, ale okazuje się że trzeba się zarejestrowac, no ale napisane że polska poczta albo kurier, więc chyba pocztą to nie więcej niż 11 zł.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora