Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-23, 13:12   #1526
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
- Osobiście wole EL Double Wear, moim zdaniem lepiej kryje i lepiej stapia się z odcieniem skóry, np revlon już tak naturalnie nie wyglądał na mojej cerze jak EL, trwałośc również lepsza jest u EL, natomiast EL mocniej wyszusza skóre niż Revlon i to jest jedyny minus tzn przy cerze tłustej jest on idealny ja mam mieszaną w strone suchej i minimalnie ją przesuszy ale zaraz używam kremu nawilżającego i jest ok ogólnie polecam El i revlon tez ale bardziej EL
- Bioderma Sebium to akurat krem tonujący- jest on koloru podkładu ale uzywam go zazwyczaj w lato bo praktycznie wogule nie kryje jest lekki i daje jedynie kolorek, można go używać też pod podkład ale ja wole sam kremik jak jestem w lato opalona jako krem na codzień go nie używam, ogólnie nie jest zły jako krem tonujący
- Szczerze użyłam ją jak narazie jeden raz i nie moge nic za bardzo powiedzieć, ale fajnie wygładza buźke, nie widze żeby jakoś lepiej sie podkłady trzymały jak poużywam dłużej to powiem coś więcej ale za tą cene polecam
- to paletka Inglota, zresztą wszystkie paletki na tym zdjęciu są z Inglota bardzo fajne róże i brązery polecam róż zostawia fajne drobinki na skórze
wielkie dzięki za rozbudowaną odpowiedź
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując