Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-25, 19:09   #2621
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
snow- baby blond na pewno ładnie wyjdzie na marginesie-słodka jest nazwa tego odcienia

Dzis zrobiłam sobie wolne od szkoły bo musze się pouczyc ale narazie idę działać z pantene...pokaze potem fotki
ja też uważam, że podobnie wyjdzie a nazwa słodziaśna



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziękuję caskada!
Tylko ja chcialam jakąś d/s bo chcę zejść ze stosowania masek co mycie bo na 3 dzień po pantene wszystko mi klapie.
Chyba za dużo tego silikonu.
A te z twoich linków ziaja, maska elseve mają silikony i to kilka.
Ja chcę totalnie bez silikonu, szampony też już silikonowe kończę i koniec- silikony tylko w b/s do skrętu. Bo swoją droga ten pantene ma mnóstwo tego badziewia w sobie...


Agatka dzieki za info o psiuchach
Ja polecam odżywkę d/s bez silikonów Isana z olejkiem babassu, jest niesamowita i nic a nic nie obciąża

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Caskada
Swietna rozpiska. Od razu wiadomo o co chodzi. Jak bys jeszcze mogla bys napisac korymi szamponami mozna np zmywac te trudne silikony. Mi nic nie mowi szampon z sls itp. Bo ja sie na tym nie znam i to dla mnie czeski film. Najlepiej konkretna nazwa szamponu.
kochana teraz to prawie każdy szampon ma sls nawet ten brzozowy który używasz ja teraz myję mrs potters z melisą i też ma sls. To właśnie dzieki sls włosy po umyciu są takie skrzypiące i szorstkie bo on odpowiada za oczyszczenie włosków i zmycie ew. sylikonów

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ugniatalas rekami
nie wolno dotykac wlosow jak sa mokre reczkami a tym bardziej ugniatac tylko koszulka bawelniana badz pielucha lub recznikiem bawelnianym


dziewczyny momento zaraz podam info bo jest tego tyle ze nie moge ogarnac..
ja też ugniatam rękoma tzn najpierw rękoma, później ręcznikiem i później podczas suszenia rękoma, jak na filmiku jessicurl

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość


A w ogóle przeszłam się po sklepach i w sumie nic ciekawego nie ma.
Nawet z nowych kolekcji, na które szczególnie zwracałam uwagę.
Póki co nie ma na co patrzeć.
Kupiłam tylko jakieś kosmetyki które miałam kupić i tyle.
a ja widziałam już duuużo fajnych rzeczy z nowej kolekcji H&M
Kupiłaś w końcu ten tusz?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny wstawiam włosięta i warkoczyk,który robiłam 30 minut
ale pięknie i jakie śliczne włoski koniecznie zrób stockholmem

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej mam farbke ta ponizej fotka śmigam do łazienki na farbowanko kochane trzymajcie kciuki plissssss.....napisze po farbowanku buziole
trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A powiedz mi jaka konsystencje ma ta z avokado i karite?? Ja tak mysle intensywnie zeby ją zakupic ale czy ona nie bedzie za ciezka dla cienkich włosków?
ja miałam ten szampon i dla mnie porażka po całej linii.. Po prostu nie umiałam nim porządnie umyć włosów.. Ledwo je wysuszyłam i były tłustawe Szampon zdecydowanie do mocno zniszczonych i przesuszonych włosów, inaczej MOCNO obciąża.. Może odżywka jest lepsza

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wstawiam moje włoski po dzisiejszym pantene

umyłam je szamponem pokrzywowym, nie nakładałam żadnej odżywki/maski. Odsączyłam lekko w ręczniku i spryskałam gliss kurem różowym, żeby się dało jakoś rozczesać na tak rozczesane, potem nałożyłam porcje orzecha włoskiego na lewą i tak samo na 2 stronę i ugniatałam koszulką bawełnianą tak z 2-3 min. nastepnie lekko podsuszyłam suszarką z dyfuzorem(ale już wiem, że lepszy efekt byłby bez suszenia)
Na prawie suche nałożyłam dosłownie krople kryształków(bo nie umiem już bez nich życ ) i to tyle..

jak Wam się podoba? w klubie wstawię z twarzą dla porównania z prostymi
ale pięknie lecę do klubu


Aaaaa dziś znów pozostawiłam sobie po umyciu loczki spodobały mi się
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora