Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-25, 19:54   #2624
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Zapomniałam sie pochwalic ze byłam dzis na zakupkach i kupiłam sobie wreszcie
skórke w trollu,świetna jest jestem taka happy....zawsze o takiej myslałam,małej oczywiście musiałam tez cos kupic padło na fajniutkie spodenki w H&Mie i troszke pierdołków do włosków.

Wracając do kolorku włosków,wstawiłam fotki ale tak do końca nie odzwierciedlają kolorku jaki jest w rzeczywistosci sa bardziej takie srbrzyste,sama niewiem jak określic kolor.
ale ślicznie Ci wyszło jestem jeszcze ciekawa zdj w świetle dziennym ale naprawdę podoba mi się
i fajnie, że zakupki się udały

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow
dziewczyny na zakreconym odradzaja ugniatanie recami wogole dotykanie wlosow jak sa mokre tylko bawelniana koszulka recznik czy pieluszka
raczki powoduja ze loki moga sie puszyc
a bawelna dobrze odciska wode nadajac ksztalt lokowi
a odzywka garniera karite i avokado rowniez jest number one na zakreconym watku odzywia wloski doglebnie ....ale nie szampon bo po co dodatkowo obciazac wloski

lece ogladac dalej seriale......
aha dziękuję, w takim razie następnym razem rączkami ich nie dotknę
a jak susze (głową w dół jak na tamtym filmie jessi) to mam też ręcznikiem jednocześnie ugniatać? Czy w ogóle ich nie ruszać? I chciałam się Ciebie jeszcze zapytać, czy używanie tej odżywki d/s Isany z olejkiem babassu nie mija się trochę z celem? Bo ona jest wygładzająca, czy to jest wskazane dla loków? Czy lepiej kupić jakąś inną? Widziałam tam na tym blogu który pokazałaś polecaną też isany ale z proteinami jedwabiu, może taką lepiej kupić?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora