Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-28, 13:07   #2975
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj mój MACowy pierwszy cień zamawiany na ACW i chyba już nigdy więcej na nie nie skuszę... Kolor (Nocturnelle) w opakowaniu jest ładny, ale na tym jego zalety się kończą. Beznadziejna pigmentacja, jest twardy, nie da się go nijak nałożyć na powiekę...
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
No właśnie nocturnelle to jaki felerny jest, próbuj sztywniejszym pędzlem go nakładać metoda pac pac , na białą albo czarną baze.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja też nie bardzo kumam o co biega z tym Nocturnelle, bo mój również jest w porządku... co oni, serię jakąś felerną wypuścili czy jak???
Też nie mam pojęcia o co chodzi. Już jestem po kilku użyciach nowego kupionego dzięki uprzejmości Kamila (wielkie dzięki ) wkładu Noctornella i jest zupełnie taki, jak mój stary. Dobrze się rozprowadza, jest dobrze napigmentowany....Może naprawdę felerna seria . Między moimi jest kilka lat różnicy, a oba tak samo dobre.

A wadliwe egzemplarze zdarzyły się Wam we wkładach czy pojedyńczych cieniach? Rozmawiałam właśnie z kumpelą i jednego dnia w salonie kupiła Nocturnelle cień i wkład i z wkładu jest zadowolona jak ja, to na cień narzeka, bo jest jakby mniej intensywny....Może to coś z partią cieni??

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2011-01-28 o 15:09 Powód: dopisek
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora