Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 12:52   #2668
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Ja mam próbkę Pale Olive w formule Original i nie ma drobinek Mam też pełnowymiarowe opakowanie Cream w formule Original i również nie dopatrzyłam się drobinek

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------


Ja również mam mieszaną cerę i błyszczącym nosem i czołem, skorbia nie do końca sobie radzi z tym błyszczeniem Używam skrobię taką zwykłą, ze spożywczaka, tzw: 'mączkę ziemniaczaną' Dry flo to jest jakaś specjalna skorbia do twarzy?
Pollena Eva to ten filtr: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,29923,eva-sun-krem-ochronny-na-superwrazliwe-miejsca-spf50-.html&next=1 Jest dostępny w zwykłych drogeriach?
Z Lucy nie próbowałam nigdy formuły Light, coś słyszałam że niby podkreśla suche skórki i chyba tego się wystraszyłam Ale w sumie jeśli ma takie samo dobre krycie co formuła Oryginal, a przy tym matuje, to nie wiem czy nie byłaby lepsza do mojej cery.. Tylko że mam już biga z oryginalną formułą i zanim go zużyję..
to ten filtr
Dry Flo to zmodyfikowana skrobia dostępna chyba na Mazidłach.
Zamów sobie próbki formuły Light a jak będzie dla Ciebie lepsza to wymienisz się z kimś bigiem albo bedziesz na zmianę używać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując