Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak to jest z drugą ciążą?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-19, 13:26   #6
anulka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: jak to jest z drugą ciążą?

Witam serdecznie!
Ja jestem w ciąży po raz drugi. Pierwszy synek ma niecałe 4 latka.
Jeśli chodzi o samopoczucie to teraz czuję i czułam się znacznie lepiej niż w pierwszej. Mam na uwadze fakt, że po pierwsze całą ciąże pracowałam (teraz dopiero poszłam odpocząć przed samym porodem - termin mam za tydzień;-))
PO DRUGIE - obowiązki domowe spoczywają na mnie, po trzecie URWIS , któremu trzeba poświecić nie mało uwagi i czasu.
Tak więc ....Ilonko - odwagi i działać ;-) . Ja też miałam niemałe obawy no ale... nie jest tak źle. W każdej sytuacji człowiek sobie poradzi.
Nie wiem jak będzie wyglądać moja figurka po wszystkim, ale myślę że będzie ok. . Przytyłam tyle samo jak nie mniej. Teraz zamiast przybywać bo końcówka to chudnę - ciekawe prawda?? ale generalnie nie jest źle.
Jedyne co naprawdę mnie przeraża to poródPierwszy razem miałam cesarkę, wspominam ją jak jeden wielki koszmar... tak mnie znieczulili że wszystko czułam ... tak więc sama widzisz że mam powody ku obaw, tym bardziej że istniej duże prawdopodobieństwo drugiej cesarki . Ale ... co ma być to będzie .... mam nadzieję ze wszytsko będzie ok.
Pozdrawiam gorąco Anulka321
anulka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując