Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - therm line S
Wątek: therm line S
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 11:26   #54
natusia513
Przyczajenie
 
Avatar natusia513
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
GG do natusia513
Dot.: therm line S

Cytat:
Napisane przez Watorzynka Pokaż wiadomość
też mi tego brak stoje na 55kg i nie moge drgnać, znam wszystkie zasady, wiem jak powinnam jesc, a w rezultacie każdego dnia sie głodze, a wieczoem zjadam stanowczo za dużo, a na ćwiczenia chwilowo brak czasu;/ studia, praca, jeszcze raz podchodze do matury.,.. każdy dzien mam zapchany co do minuty;/ wiem że jakbym chciałą wcisnełabym w to ruch ale ostatnio mi nie wychodzi. Nie potrafie się zmotywowac.

Domyślam się , taki brak czasu i pewnie przemęczenie , daje się we znaki. a może na wykładach zjedz coś , ja na lekcjach jem. xD , żeby właśnie się nie objadać na noc..

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratujcie, błagam! Biorę Therm LIne od ponad tygodnia i wciąż nie dostałam @... nigdy nie spóźniał mi się więcej niż 3-4 dni (w ciąży nie jestem!). Czy któraś tez tak miała?

Ja tak mam ,@ spóźnia mi się już ponad tydz. Nie wiem co się dzieje , ale w ciąży też nie jestem.. spoko , widocznie takie jest działanie środka.. w razie czego jeśli całkiem już czas oczekiwania się przegnie , to może trzeba odstawić.. xD , ja i tak tego nie zrobię , najwyżej wykończę organizm. xD szczuła sylwetka jest dla mnie ważniejsza..

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

I na dodatek , mam zamiar zastosować dietę bikini..xD trwa ona 2 tyg. tu jest link. http://www.ofeminin.pl/diety/diteta-...ni-f56446.html . I do tego Therm Line. Mam nadzieję, że do szpitala nie trafię.. xD Po prostu , będę szczera zależy mi na szybkim schudnięciu , ale tak aby nie przytyć.. Odżywiam się zdrowo , zacznę ćwiczyć jak się zbiorę w końcu do tego.. xD do 22 lipca muszę zestrzelić 19,5 kg , z mojego ciała..xD

Edytowane przez natusia513
Czas edycji: 2011-04-05 o 11:28
natusia513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując