Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - częste wymioty u dziecka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-29, 11:02   #1
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923

częste wymioty u dziecka


moja 11 miesięczna córeczka często wymiotuje, zdarza jej się to prawie natychmiast po posiłku. Odkąd się urodziła był z tym problem, albo ulewała albo wymiotowała, karmiłam ją wtedy tylko piersią. Moja "super" lekarka powiedziała, że nie ma się co przejmować, bo bardzo dobrze przybiera na wadze więc nic złego się nie dzieje. Teraz żałuję, że jej słuchałam, bo ten problem jest do dzisiaj, teraz zdarza jej się zwymiotować raz na kilka dni, raz na tydzień. Jakiś czas temu inny lekarz stwierdził, że to wirusowe wymioty, brała leki i akurat wtedy to chyba faktycznie był wirus. Ten sam lekarz podejrzewa u niej też uczulenie na mleko, więc na razie dostaje tylko sinlac. Jednak po nim też zdarza jej się zwymiotować. Do tej pory nie przejmowałam się tym aż tak bardzo, przez to co powiedziała lekarka oraz fakt, że mała nie czuje się źle po tym jak zwymiotuje, od razu śmieje się i bawi, ma apetyt i wszystko wydaje się ok. Martwię się jednak, że ma jakiś problem, może z przełykiem a może z brzuszkiem.
Piszę to wszystko, bo liczę na to, że może któraś z Was miała podobne problemy z dzieckiem i mogłaby mi coś doradzić, np. do jakiego lekarza się udać.
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując