Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. II
Wątek: Inglot cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-18, 14:05   #2633
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

world_by_lena fajnie te paletki wygladaja z rozem i pudrem wogole te kwadratowe ladnie sie prezentuja.
panna mrau ty rowniez masz fajne zbiory, ja osobiscie tez mam fiolety ale nie uzywam jakos mania moja przeszla mi chodz byl okres gdzie ciagle fiolety uzywalam teraz to granaty i naturalki

Ja tez mam pare rzeczy do kupienia, nawet dzownilam do galerii łódzkiej odnosnie cen rozu do paletki i wogole ile to bedzie kosztowac ale sie nie dogadalam, pani Kasia powiedziala ze paletka 15 zl bez wzgledu co sie do niej kupi,chodz dzien wczesniej powiedziano mi ze 10 jesli kupie chociaz jeden cien:/ i tyle z moich zakupow.
Jak mi pani zaczela mowi ze: to zalezy, to zalezy, to zalezy i tak w kolko to mi opadly rece i stwierdzilam ze chyba nici z moich zakupow. A chcialam poprostu wyslac szwagierke na zakupy ale nie wysle bo nie wiem co ile kosztuje:p Musze meza namowic na odwiedziny w lodzi to sama pojde zakupy zrobic. Bo u mnie inglot to MARNY chodzbym nie wiem ile razy tam chodzila to i tak nie mma co kupic
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora