Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. II
Wątek: Inglot cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-18, 22:41   #2640
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
Witam, mam małe pytanie-tylko nie bijcie i proszę i krzyczeć Kojarze, że gdzieś już o tym ktoś tutaj pisał (Ale mam problemy z normalnym internetem i ze względu, że korzystam z internetu w telefonie to dość ciężko mi znaleźć, a nie mam także blisko inglota), a mianowicie chciałam spytać o bronzer taki paskowy. Jaki jest jego najjaśniejszy odcień i ile on dokładnie kosztuje?
Z góry ślicznie dziękuję za odpowiedź
Wydaje mi sie ze najjasniejszy to numer 76 i kosztuje =/- 41zl ale nie wiem na 100% gdyz ja kupowalam rozswietlacz ale chyba byly w tej samej cenie.
Ale z 2 strony ja bym az tak bardzo nie pytala ceny chyba ze chcesz wiedziec jakie sa w konkretnym miejscu bo z doswiadczenia wiem ze ceny sie roznia na niektore produkty:/


Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Niestety od 16 września ta promocja już nie obowiązuje. Salony oraz wyspy, mają te palety za 15,00 zł, kwota 10,00 zł już nawet zniknęła z elektronicznego systemu Inglot, także nawet przy zakupie cieni, koszt jej jest niezmienny. Informację otrzymałam z pierwszej ręki, co zresztą potwierdziłam osobiście przy okazji ostatnich zakupów w Inglocie.
Ja dzwoniłam do nich 2 razy i to przed 16 wrzesnia wiec teoretycznie powinnam otrzymac informacje ze paletka ta z lusterkiem kosztuje 10 zl:p
Ale juz nie bede wnikac jesli masz takie informacje z dobrego zrodla to wierze, bede jzu przygotowana na taka cene jak bede kupowac
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora