Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-21, 07:55   #2160
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Oj,u mnie się w ogóle nie sprawdza - ale ja mam chyba inny,niż Ty:mam ten z pompką Żurawina/Cytryna; (Ty masz chyba Trawa Cytrynowa,tak?)

Tak jak uwielbiam całą pomarańczowawą serię do włosów,tak ten krem mi w ogóle nie podszedł: kiepska pompka,krem bardzo rzadki,mało regenerujący i jeszcze pachnie mocno taką sztuczną cytryną jak kiepski odświeżacz...
Tak mam zestaw trawa cytrynowa,ale jeszcze nieużywana leży.Ja do każdego zamówienia dostałam po 2 sztuki kremu do rąk żurawina i na nich lecę cały czas i jak pisałam mi pasuję i też zapachu się obawiałam,ale nie drażni mnie ani jeden ani drugi.

Zostając jeszcze przy temacie p&r to bardzo sobie chwalę ten krem koloryzującyJest u mnie kremem nr.1Daje taki ładny,nienachalny,delikat ny kolorek na buzi i na twarzy w ogóle go nie ma-jakbym nic nie nakładała i plus czuję nawilżenie przez cały dzień.
Jeju kiedy oni wypuszczą jakaś kolorówkę...podkład
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
.

Dziewczyny,jestem kretynką Zamówiłam paczkę na mój wakacyjny adres gdański Nie zmieniłam adresu w opcjach!!!! Kurier właśnie zadzwonił,by mnie o tym poinformować a od miesiąca jestem w Warszawie....
Zdarza się nawet najlepszym
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Oj kusisz, kusisz...
Ja bym się chetnie wybrała po odzywkę do włosów, no ale nie dam rady.

Faktycznie było to mało subtelne grunt, że skuteczne
Właśnie

A na stronie producenta nie będzie JMO tańszy w tym dniu?

Mam nadzieję,że dojdą dzisiaj moje dwie paczuszki
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-09-21 o 07:57
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora