Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-22, 22:46   #2245
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Jakby co to ja też używam mydła Alepi 25 %
Oo Super, to też bardzo poproszę o wrażenia Choć jeśli dobrze pamiętam to mydełko Ci się podobało A jaką masz cerę?

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Kupię ją, kupie... Przecież się nie obędzie bez nowego kosmetyku, a co

Ja nawet nie wiem co mogę ćwiczyć. Biegać - nie, aerobic - nie, skakanie jakiekolwiek - nie, schylanie się - nie, basen - nie (bo mnie po chlorowanej wodzie skóra bardziej swędzi ). Ogólnie wszystko, co może nadwyrężyć kręgosłup odpada. Najchętniej jeżdżę na rowerze (niestety mam w Toruniu tylko stacjonarny), ale od dłuższej jazdy mi noga ta chora drętwieje, a to nieprzyjemne i niepokojące uczucie Po prostu będe musiała się przemóc i znieść to drętwienie.
Mi mój neurochirurg mówił, że mam kręgosłup jak 60-letnia babcia A dowiedziałam się o tym w wieku..hm..18 lat? Coś koło tego. No i pierwsza operacja jak miała prawie 19, druga po pół roku. Dzięki niej przynajmniej nie mam rwy kulszowej, tylko czasem kręgosłup sam mnie boli. Mam implant dysku i żyję dalej
A za jaki sporcik? Może też się wezmę


Jak byłam u nich w stoisku, to widziałam tą emulsję. Wygląda... strasznie Różowa, niemal fluorescencyjna, pływają w niej błyszczące drobinki (takie różowo - błyszczące). Bałabym się tym myć Bardzo naturalnie wyglądała
No ba, pewnie, że się nie obejdzie bez nówki kosmetycznej

Jej, to faktycznie niefajnie jest z tym Twoim kręgosłupem Moja przyszła bratowa też miała operacje, po niej bardzo długo wracała do normalnego funkcjonowania, niedawno była na kontroli i broniła się rękami i nogami przed kolejną operacją (szykują się do ślubu i w ogóle) dlatego zaczęła uprawiać sport. Jasne, że nic ciężkiego nie wchodzi w grę, ona akurat wybrała rolki, co o tym myślisz? Jeśli chodzi o drętwienie to też czasami ma problem z nogą i ręką ale udaje, że wszystko gra.

Uuu, właśnie sobie przypomniałam ten kolor Faktycznie bardzo mało naturalnie i zachęcająco to wyglądało ale, że drobinki No nie, tego już nie dojrzałam Ostudziłaś mój zapał
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-09-22 o 22:49
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora