Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-27, 11:36   #1869
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.II

ja już kiedyś mieszałam jasny brąz Garnier,i Machoń Garnier.Dałam cały jasny brąz,oraz pól tubki machoniu i pol utleniacza.Wszystko było Ok,była delikatna poświata rudego koloru,gdyby chciała lepszy efekt dałabym całą tubkę,ale to był pierwszy raz to bałam się takich mieszaneka jeśli masz jasne włosy to mogłabyś wziąść średni brąz,i pól burgunduśredni brąz Wellaton wychodzi jak ciemny brąz to nawet na odrostach byłby ciemny.[/QUOTE]

Dobry pomysł, ja w zasadzie zawsze wybieram jasne brązy, które i tak na moich włosach wychodzą ciemno, ale gdyby wybrać tym razem ciemniejszy odcień jako bazę, to przynajmniej mam pewność, że pokryje dobrze odrost Tylko czy z drugiej strony całość nie wyjdzie za ciemna, prawie czarna, raczej przy farbowaniu staram się unikac takiego efektu[/QUOTE]

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

ja osobiście poleciła bym Ci jasny brąz Wellaton,wychodzi coś w stylu gorzkiej czekolady.Ciepły dość ciemny brąz ale NIE CZARNY.Używałam parę razy i kolor piękny,myślę,że jakby dodać do niego połowe burgundu było by superjeśli unikasz bardzo ciemnych odcieni to średni i ciemny brąz odpada
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora