Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-08, 20:53   #3070
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja bym polecila chyba w takiej sytuacji sprobowac migdala niby moze tez byc komedogenny wg niektorych zrodel, ale tak pieknie nawilza moznaby go wymieszac z jakims lzejszym olejem, moze winogron, krokosz, len?[COLOR="Silver"]
Zapisuje na liste Ja nie wiem, na niej to już niedługo miejsca braknie Wymieszać 3 oleje?
Zazdroszczę efektów mycia buziaka olejami, też myślałam, żeby wieczorkiem użyć olejów a rano mydełka

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
kusze kusze przeciez wiesz ze Sesa to cudo mnie zapach oczarował i

serum radzi sobie bdb, dzis dzien bez make up i co jakis czas smarowałam wroga serum i gula jest ale nie boli a bolała

moze Tobie krem z mandarynka bedzie odpowiadal ale nie nastawiaj sie na piekny owocowy zapch
No nie, muszę ją mieć

Świetnie Fajnie, że serum tak dobrze sobie radzi z dziadem Szkoda tylko, że o nim zapomniałam przy zamówieniu JMO

Właśnie myśl o tym zapachu najbardziej mnie skusił a tu figa nie będzie mandarynki Niech tylko nie zapcha

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Raz myję olejkiem różanym z BU a raz DHC Deep Cleansing Oil, zamówiłam też Skinfood Black Sugar Cleansing Oil ale myłam też różanym, właściwie to dużo olejów się do tego nadajebyleby tylko nie zapychały
A skąd zamawiałaś kosmetyk Skinfood? Słyszałam ostatnio coś dobrego o jednym z ich kremów z filtrem ale firma jest mi zupełnie nieznana
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora