Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-13, 20:38   #4355
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Mam jeszcze jeden kremik do analizy. Szukałam czy może ktoś się na jego temat wypowiadał ale znalazłam tylko notkę Korah, że jest straszny. Ale niestety nie wiem nic więcej, czy zapycha, czy może podrażnić i czy w ogóle się do czegoś nadaje :

Under Twenty, Fall In Love Skin, Krem nawilżający

Skład: Aqua, Decyl Oleate, Cetearyl Glucoside, Glycerin, Corylus Avellana (Hazelnut) Seed Oil, Canola (Canola) Oil, Cetyl Alcohol, Panthenol, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Polyacrylamide, Imperata Cylindrica Root Extract, Allantoin, C13-14 Isoparaffin, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Laureth-7, Disodium EDTA, PEG-8, Vaccinum Myrtillus Fruit/Leaf Extract, Ethoxydiglycol, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Leaf Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Juice, Glucose, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Extract, Carbomer, Butylene Glycol, Tocopherol, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract, Ascorbyl Palmitate, Paullinia Cupana (Guarana Paullinia) Fruit Extract, Citric Acid, Ascorbic Acid, Methylparaben, Phenoxyethanol, Diazolidinyl Urea, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Parfum, Limonene, CI 16035, CI 19140
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora