Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 18:59   #4366
kasiabelgia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 24
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

czy moglabym prosic o analize fluidu
Lancome, Photogenic Lumessence Light Mastering Smoothing Makeup
Skład: Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glycerin, Ethylexyl Methocinnamate,Hd1/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Peg-10 Dimethicone, Dimethicone/Peg-10/15 Crosspolymer, Dimethicone/Polyglicerin-3 Crosspolymer, Bis-Digliceryl Polycladipate-2, Sodiumhyaluronate, Aluminium Hydroxine, Magnesium Sulfate, Disodium Stearoylglutimate, Propyle Glicol, Citronellol, Pentylene Glicol, Butylphenyl Metylpropional, Parfum/Fragrance, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinnamal, Methylaraben, Phenohyethanol, Butylparaben, Diazolidnylurea,+/- (May Contain: Ci 77499, Ci 77499, Ci77481, Iron Oxides, Ci77891, Titanum Dioxide (28.02.2010)

do tej pory urzywalamRevlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination ale jak przeczytalam analize skladu to troche sie przerazilam i chyba juz wiem z kad sie biora niespodzianki na mojej twarzy musze koniecznie go zmienic ale nie mam pojecia na jaki , mam probke fluidu ktory mi sie spodobal
Helena Rubinstein, Face Sculptor Make-up (Podkład dla cery dojrzałej)
na probce jest napisane to :
AQUA / WATER, ISOHEXADECANE,DIPENTAERYT HRITYL HEXACAPRYLATE/HEXACAPRATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ISODECYL NEOPENTANOATE, GLYCERIN, PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, DICAPRYLYL CARBONATE, CERA MICROCRISTALLINA /MICROCRISTALLINE WAX , DIMETHICONE / VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONE, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, METHYLPARABEN, SILICA, CYCLOPENTASILOXANE, ALUMINUM HYDROXIDE, MAGNESIUM SULFATE, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, DISODIUM EDTA, PROPYLPARABEN, PROPYLENE CARBONATE, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROGENATET POLYISOBUTENE , HYDROLYZED RICE PROTEIN, TRISTEARIN, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, ACETYLATED GLYCOL STEARATE, ACETYL TRIFLUOROMETHYLPHENYL VALYLGLYCINE, ETHYLENE /ACRYLIC ACID COPOLYMER, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, ACRYLATES COPOLYMER, DIAZOLIDINYL UREA.
(+/- MAY CONTAIN: CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE, CI 77499, CI 77491 / IRON OXIDES ) . CODE F.I.L.:B29114/1
wszystko wpisywalam recznie mam nadzieje ze dobrze
kasiabelgia jest offline Zgłoś do moderatora