Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-01, 12:58   #4864
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Witajcie
chciałabym coś kupić z Mac-a. Do tej pory używałam cieni clarinsa i Diora - kolory stonowane brązy, przygaszone fiolety.
Czy możecie (jeśli się da) podać kolory must have (matowe) dla początkującej? Wiele razy powtarza się kolor "carbon".
Ponadto:
Wiecie moze ile w Polsce kosztują teraz cienie pojedyncze do kasetek i kasetka do cieni pro palette. Czy ceny w PL są o wiele wyższe niż w USA?
Aha - jaki pędzel do pudru byście poleciły?

Pozdrawiam
ja nie polecam matów z maca, są firmy produkujące zdecydowanie lepsze maty, mam kilka i zdecydowanie częściej sięgam po ich odpowiedniki z innych firm, bo szkoda mi czasu na pracochłonne uzyskiwanie koloru. mac ma za to niepowtarzalne cienie o innych wykończeniach, zanim się "zaprzyjaźniłam" z maciem, nie wyobrażałam sobie robić makijaże czymś innym, niż matem. teraz odkryłam, że cienie "niematowe" nie muszą być bazarowe i tanie w wyglądzie. osobiście polecam wykończenia "frost", są genialne.

w Polsce jest drożej, jeśli masz możliwość zakupów w Stanach to się nie zastanawiaj, a najchętniej daj mi namiar do wspólnych zakupów ;p
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora