Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-11, 17:22   #914
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez desperatkaa Pokaż wiadomość
Witam

Chciałabym wrócić do blondu.Kieruje do zdjęć, moje wiadomo które i aktorki (kolor włosów który chciałabym uzyskać) Mój obecny kolor jest trudny do opisania ku górze ciemniejszy jasny brąz wpadający pod słońce w rudawy i od połowy głowy mysi blond. Przed eksperymentami z miodowymi blondami (totalna klapa) miałam 'bardzo jasny beżowy blond' a naturalny to jasny blond . A chciałabym uzyskąc taki słomkowy naturalny blond. Jaką farbe proponujecie ? Chciałam próbować z Wella Color Touch rich naturals 9/3 lub wella color touch pure naturals 9/03, ale chce znać wasze opinie. Proszę o pomoc...
Załącznik 4323625
Załącznik 4323626Załącznik 4323627
9.3 to złocisty blond - u niektórych może wydawać się za bardzo zółty - dlatego proponuję test na kosmyku +woda 9% -jak na pierwszy raz, należy również się liczyć z tym że końcówki do ścięcia i tak będzie lepiej. Nie farbuj końców na 10 min przed płukaniem farby dodaj do farby łyżkę wody i przejedź po końcówkach.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Myślę od kilku dni o tym że miałam Ci te włosy wkleić akurat mam mokre ale postaram sie jutro cynkąc jakąś fote

Wszystko powinno być w ulotkach....
albo na kartoniku farby od wewnątrz
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując